قیمت سازه کراس فیت – از تولید کننده خرید کنید

چرا آرنا اسپورت را برای خرید سازه کراس فیت انتخاب کنیم؟

آرنا اسپورت از سال 1396 به صورت تخصصی در زمینه تولید، طراحی و نصب سازه های کراس فیت فعالیت خود را با تیمی مجرب از متخصصین کراس فیت و حرکات اصلاحی آغاز کرده است.
در این مدت توانسته ایم با کمک خلاقیت طراحان متخصص در زمینه کراس فیت با بهره گیری از آخرین متدهای طراحی سازه های کراس فیت در در دنیا با تولید و ارائه مستقیم و بدون واسطه سازه ها و تجهیزات کراس فیت در ایران، تمامی نیاز مشتریان داخل کشور را برطرف کنیم.
تمامی مراحل از طراحی و تولید تا نصب سازه های کراس فیت در آرنا اسپورت صورت می گیرد.
سازه های کراس فیت در انواع مختلف مناسب برای منزل، محل کار، محیط های آموزشی و باشگاه های ورزشی طراحی و تولید می شوند.
همچنین آرنا اسپورت خدمات فروش تا نصب سازه های کراس فیت در تمامی شهرهای ایران از جمله تهران ، مشهد، اصفهان، شیراز ،اهواز، تبریز و ..دیگر نقاط کشور عزیزمان ارائه می دهد.

سازه کراس فیت برای منزل

سازه های کراس فیت مناسب منزل تولید شده در آرنا اسپرت، در عین اینکه فضای کاربردی شخص را مختل نمی کنند، در ساختاری کوچک اما کاربرد های فراوان و متنوعی به افراد جهت اجرا حرکات مختلف می دهند و همچنین کمترین میزان تخریب فضای ساختمانی افراد را به همراه دارند.

ريـگ های پرومکس – سـری غول پيکر

PROFESSIONAL RIGS - GIANT SERIES

ريـگ هاي حـرفه اي – سـري ديواري

PROFESSIONAL RIGS - WALL MOUNT SERIES

ستون هاي ديواري – ريگ هاي بارفيکس

WALL MOUNT STRIPS/WALLMOUNTPULLUP RIGS

سازه کراس فیت برای محیط کار (کم جا فیت)

آرنا اسپورت با کمک تیم تحقیق و توسعه پویای خود و با بهره گیری از تجربه متخصصان طراحی حرفه ای خود ، محصول ( کم جا فیت ) که مشخصا به عنوان فیت شدن در فضایی کم اشاره میکند را ، طراحی و تولید نموده است.

سازه های ترکیبی و اختصاصی

Combined and dedicated structures

سازه کراس فیت برای باشگاه های ورزشی

امکانات و ویژگی های اسکلتی محیطی باشگاه های ورزشی اجازه اجرا انواع مختلف سازه های کراسفیتی را داراست. طراحی های سازه های مختلف بسته به ویژگی های منحصر به هر مشتری متفاوت طراحی و تولید و اجرا میشوند.

ريـگ های حـرفه ای – سـری مرکزی

PROFESSIONAL RIGS - CENTRAL SERIES

رَک هاي پرومکس – سـري قدرتي

PROMAX RACKS - POWER SERIES

سوالات پرتکرار مشتریان

جهت مشاوره برای طراحی سازه اختصاصی مرتبط با نیاز شما میتونید با شماره های 09039229678 و 09150404561 و تلفن ثابت 38215490-051 تماس حاصل فرمائید.

ما در آرنا اسپورت مفتخریم که بصورت حرفه ای و تخصصی ، توسط نیروهای فنی و متخصص در حوزه های مختلف در پروسه صنعتی تولید سازه های کراس فیت ، بصورت مستقیم تولید سازه های کراسفیت رو انجام می دهیم و فروش در سیستم کاری ما بر پایه ( خرید مستقیم بدون واسطه از کارخانه و تحویل به مشتری ) است.

یکی از وجوه مهم متمایز کننده ساختار تجهیزات و سازه کراسفیت نسبت به دستگاه های سنتی بدنسازی در طراحی ، تولید و ارائه سفارش مشتری طبق بودجه مالی تعریفی از طرف مشتری میباشد و با توجه به اینکه هر قطعه در ساختار تشکیل دهنده از یک سازه در آرنا اسپورت قیمت مشخص شده ای دارد ، لذا پس از نیازسنجی های اولیه توسط کارشناسان فروش از مشتریان عزیز و طراحی نوع سازه مرتبط با هر مشتری قیمت نهایی برآورد و اعلام میشود.

گارانتی قطعات فلزی به مدت 2 سال و سایر محصولات به مدت 6 ماه میباشد ( محصولات چوبی ، پلاستیکی و … ) .

مدت زمان نصب سازه کراسفیت ، بسته به بزرگی ابعاد سازه و تجهیزاتی که به روی سازه اتصال میابند با توجه به سفارش هر مشتری متفاوت میباشد . اما به طور میانگین بزرگ ترین نوع سازه هم طی بازه زمانیه 5 الی 7 ساعته نصب و تحویل به مشتری در همان روز میشود.
( اصطلاحا ، آخرین کار قبل از بریدن ربان افتتاحیه هر مجموعه میتونه نصب سازه کراسفیت باشه . چون با مهارت تیم تکنسین فنی آرنا اسپورت در کمترین زمان و کمترین تخریب و کثیفی محیط سازه نصب و اجرا میشود. )

مشتریان عزیز میتوانند علاوه بر ارتباط تلفنی ، جهت بازدید حضوری از ویژگی و امکانات و تنوع ساختار سازه های کراسفیت آرنا اسپورت پس از هماهنگی جهت جلسه حضوری ، به دفتر مرکزی شرکت در مشهد ، و یا نمایندگی های آرنا اسپورت در شهرهای ( تهران ، قزوین ، اصفهان ، بندرعباس ) مراجعه کنند و از مشاوره حضوری جهت تکمیل فرآیند خرید و ثبت سفارشات شون بهره مند شوند.

پس از دریافت مشخصات مشتریان و ثبت در سامانه اختصاصی آرنا اسپورت و فعال شدن گارانتی محصول خریداری شده ، تاریخ و زمان نصب از طرف دفتر مرکزی شرکت با مشتری و نیرو تکنسین فنی هماهنگ و برنامه ریزی میشود ، و بسته به موقعیت مکانی ( شهر مشتری ) از نزدیک ترین دفتر نمایندگی نیرو فنی جهت نصب سازه اعزام میشود.

باتوجه به اینکه هزینه ارسال لوازم به عهده مشتری است و عمده راه های اصلی ارسال لوازم به نقاط مختلف کشور از طرق ( باربری عمومی ، باربری به صورت وسیله نقیله دربست یا باربری توسط اتوبوس رانی ) میباشد ، بسته به حجم سفارش مشتری و مسافت شهری ، با توجه به تفاوت قیمتی هر کدام از طرق ارسال با مشتری هماهنگی های لازم جهت نوع ارسال انجام میشود.