بهترین قیمت سازه کراسفیت در ایران

سازه کراسفیت از تولید تا نصب در آرنا اسپورت

چرا آرنا اسپورت را برای خرید سازه کراس فیت انتخاب کنیم؟

آرنا اسپورت از سال 1395 به صورت تخصصی در زمینه مشاوره، طراحی، تولید و فروش سازه های کراس فیت فعالیت خود را با تیمی مجرب از متخصصین علوم ورزشی و مهندسین آغاز کرده است.
در این مدت توانسته ایم با کمک خلاقیت متخصصین در زمینه کراس فیت با بهره گیری از آخرین روش های طراحی در دنیا با تولید و ارائه مستقیم و بدون واسطه سازه ها و تجهیزات کراس فیت در ایران، تمامی نیاز مشتریان داخل کشور را برطرف کنیم.
تمامی مراحل از مشاوره، طراحی، تولید و نصب سازه های کراس فیت تا خدمات پس از فروش در آرنا اسپورت صورت می گیرد.
سازه های کراس فیت در انواع مختلف متناسب با منزل، محل کار، محیط های آموزشی و باشگاه های ورزشی، طراحی و تولید می شوند.
همچنین آرنا اسپورت فروش و خدمات پس از فروش سازه های کراس فیت را در تمامی شهرهای ایران از جمله تهران، مشهد، اصفهان، شیراز ،اهواز، تبریز و… دیگر نقاط کشور ارائه می دهد.

سازه کراسفیت باشگاه ورزشی
تجهیزات جانبی سازه کراسفیت
سازه کراسفیت خانگی - هوم جیم
سازه کراسفیت مناسب محیط کار

نمونه کارهای سازه کراسفیت

برای مشاهده توضیحات و دیگر نمونه کارهای سازه کراسفیت مدل مدنظرتان را انتخاب نمایید

سازه کراسفیت باشگاه ورزشی
نمونه سازه کراسفیت
نمونه سازه کراسفیت باشگاه ورزشی
نمونه سازه کراسفیت
سازه کراسفیت باشگاه ورزشی
نمونه سازه کراسفیت

سوالات پرتکرار مشتریان

جهت مشاوره برای طراحی سازه اختصاصی مرتبط با نیاز شما میتونید با شماره های 09039229678 و 09150404561 و تلفن ثابت 38215490-051 تماس حاصل فرمائید.

ما در آرنا اسپورت مفتخریم که بصورت حرفه ای و تخصصی ، توسط نیروهای فنی و متخصص در حوزه های مختلف در پروسه صنعتی تولید سازه های کراس فیت ، بصورت مستقیم تولید سازه های کراسفیت رو انجام می دهیم و فروش در سیستم کاری ما بر پایه ( خرید مستقیم بدون واسطه از کارخانه و تحویل به مشتری ) است.

یکی از وجوه مهم متمایز کننده ساختار تجهیزات و سازه کراسفیت نسبت به دستگاه های سنتی بدنسازی در طراحی ، تولید و ارائه سفارش مشتری طبق بودجه مالی تعریفی از طرف مشتری میباشد و با توجه به اینکه هر قطعه در ساختار تشکیل دهنده از یک سازه در آرنا اسپورت قیمت مشخص شده ای دارد ، لذا پس از نیازسنجی های اولیه توسط کارشناسان فروش از مشتریان عزیز و طراحی نوع سازه مرتبط با هر مشتری قیمت نهایی برآورد و اعلام میشود.

گارانتی قطعات فلزی به مدت 2 سال و سایر محصولات به مدت 6 ماه میباشد ( محصولات چوبی ، پلاستیکی و … ) .

مدت زمان نصب سازه کراسفیت ، بسته به بزرگی ابعاد سازه و تجهیزاتی که به روی سازه اتصال میابند با توجه به سفارش هر مشتری متفاوت میباشد . اما به طور میانگین بزرگ ترین نوع سازه هم طی بازه زمانیه 5 الی 7 ساعته نصب و تحویل به مشتری در همان روز میشود.
( اصطلاحا ، آخرین کار قبل از بریدن ربان افتتاحیه هر مجموعه میتونه نصب سازه کراسفیت باشه . چون با مهارت تیم تکنسین فنی آرنا اسپورت در کمترین زمان و کمترین تخریب و کثیفی محیط سازه نصب و اجرا میشود. )

مشتریان عزیز میتوانند علاوه بر ارتباط تلفنی ، جهت بازدید حضوری از ویژگی و امکانات و تنوع ساختار سازه های کراسفیت آرنا اسپورت پس از هماهنگی جهت جلسه حضوری ، به دفتر مرکزی شرکت در مشهد ، و یا نمایندگی های آرنا اسپورت در شهرهای ( تهران ، قزوین ، اصفهان ، بندرعباس ) مراجعه کنند و از مشاوره حضوری جهت تکمیل فرآیند خرید و ثبت سفارشات شون بهره مند شوند.

پس از دریافت مشخصات مشتریان و ثبت در سامانه اختصاصی آرنا اسپورت و فعال شدن گارانتی محصول خریداری شده ، تاریخ و زمان نصب از طرف دفتر مرکزی شرکت با مشتری و نیرو تکنسین فنی هماهنگ و برنامه ریزی میشود ، و بسته به موقعیت مکانی ( شهر مشتری ) از نزدیک ترین دفتر نمایندگی نیرو فنی جهت نصب سازه اعزام میشود.

باتوجه به اینکه هزینه ارسال لوازم به عهده مشتری است و عمده راه های اصلی ارسال لوازم به نقاط مختلف کشور از طرق ( باربری عمومی ، باربری به صورت وسیله نقیله دربست یا باربری توسط اتوبوس رانی ) میباشد ، بسته به حجم سفارش مشتری و مسافت شهری ، با توجه به تفاوت قیمتی هر کدام از طرق ارسال با مشتری هماهنگی های لازم جهت نوع ارسال انجام میشود.