تجهیزات جانبی سازه کراسفیت

تجهیزات جانبی سازه کراسفیت اغلب وسایلی یا قطعاتی تخصصی هستند که با اضافه شدن به چهارچوب ( ستون های مختلف ) سازه های کراسفیت، کاربرد سازه را ارتقا میدهند و تعداد ورزشکاران بیشتری میتوانند با استفاده از این آیتم ها بصورت همزمان از سازه کراسفیت برای انجام تمرینات خود استفاده کنند.
تجهیزات جانبی سازه کراس فیت آرنا اسپورت برای قرارگرفتن و یا اضافه شدن به سازه کراسفیت در دو دست ثابت و پرتابلی قرار می گیرند :
بصورت پیچ و مهره ای (ثابت) : این گروه از تجهیزات به منظور استفاده و بالا بردن کاربرد سازه کراسفیت توسط پیچ و مهره های مشخص به ستون های سازه در زوایای مختلف قابل نصب و تنظیم میباشند و ورزشکاران مختلف میتوانند از آنها جهت بهبود عملکرد خود در تمرینات استفاده کننده. شاید اگر بخواهیم ایرادی به این سبک از تجهیزات بگیریم همین ویژگی ثابت بودن آنها و اشغال کردن آن قسمت از سازه که نصب میشوند باشد که بصورت دائمی در آن قسمت نصب میشوند.
بصورت پرتابلی ( قابل جابه جایی ) : این گروه از تجهیزات سازه کراسفیت به منظور استفاده برخلاف گروه پیچ و مهره ای که ثابت بودند، متحرک هستند و توسط پین های مخصوص هر وسیله در زمان نیاز برای اجرا حرکات و تمرینات، توسط ورزشکار میتواند به ستون های سازه در ارتفاعات مختلف متصل شود و پس از استفاده جهت اشغال نشدن فضای سازه، از ستون ها جدا شوند.

لوازم و تجهیزات جانبی سازه های کراسفیت آرنا از نظر قیمت و کیفیت بالای قطعات سازه به دلیل تولید مستقیم شرکت، کاملا رقابتی و تضمین شده است.
در زیر میتوانید انواع قطعات جانبی سازه کراس فیت را که توسط آرنا اسپورت طراحی و تولید می شوند را مشاهده فرمایید.
در صورت هر گونه سوال با کارشناسان سازه آرنا اسپورت در ارتباط باشید.

ساده و زیبا

نصب آسان

قطعات باکیفیت

جابه جایی راحت

تجهیزات بارفیکس سازه کراسفیت

تجهیزات پارالل سازه کراسفیت

از پارالل به عنوان وسیله ای برای تقویت عضلات بالاتنه استفاده میشود. نکته ی مهم و متمایز کننده تجهیزات پارالل آرنا اسپورت نسبت به نمونه های مشابه موجود در بازار، بحث طراحی منحصربه فرد این محصول میباشد

تجهیزات رابط سازه کراسفیت

تجهیزات جانبی سازه کراسفیت

تجهیزات جانبی سازه های کراسفیت آرنا اسپورت در رنگ ها و ابعاد مختلفی متناسب با نیاز مشتریان طراحی و تولید می شوند.
تجهیزات جانبی سازه کراسفیت
پله سوئدی کراسفیت
تجهیزات سازه کراسفیت
ستون دیواری سازه کراسفیت - وال مونت
صندلی سازه کراسفیت
لوازم جانبی سازه کراسفیت
لوازم جانبی سازه کراس فیت
جی هوک - تجهیزات سازه کراسفیت
اهرم تمرینات ایزومتریک - تجهیزات سازه کراسفیت

در مورد تجهیزات جانبی سازه های کراسفیت سوالی دارید؟

کارشناسان آرنا اسپورت، آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.