مدل های سازه کراسفیت باشگاهی + نمونه کارها

فضا های باشگاه های ورزشی با توجه به اینکه در مقیاس های بزرگ تری در نظر گرفته میشوند و از گروه مخاطبان بیشتری جهت استفاده همزمان از سازه کراس فیت برخوردار هستند و امکانات و ویژگی های اسکلتی محیطی آنها اجازه اجرا انواع مختلف سازه های کراسفیتی را داراست لذا ، طراحی های سازه های مختلف بسته به ویژگی های منحصر به هر مشتری متفاوت طراحی و تولید و اجرا میشوند.

سازه های کراس فیت در مدل های مختلفی برای باشگاه های ورزشی طراحی و تولید می شوند. سازه های کراس فیت مناسب باشگاه ها و محیط های ورزشی  از نظر قیمت و کیفیت بالای قطعات سازه به دلیل تولید مستقیم شرکت، کاملا رقابتی و تضمین شده است.
در زیر میتوانید سازه های کراس فیت مناسب محیط ها و باشگاه های ورزشی را که توسط آرنا اسپورت طراحی و تولید می شوند را مشاهده فرمایید.
در صورت هر گونه سوال با کارشناسان سازه آرنا اسپورت در ارتباط باشید.

ساده و زیبا

نصب آسان

قطعات باکیفیت

جابه جایی راحت

سازه های کراسفیت باشگاهی مدل دیواری

این دسته از سازه های کراس فیت با توجه به اتصال همزمانی که با زمین و دیوار دارد از استحکام بالایی برای اجرا حرکات مختلف برخوردار است و فضای کمی از محیط‌ باشگاه را اشغال میکند که در ابعاد مختلف قابل طراحی و تولید میباشد.

سازه های کراسفیت باشگاهی مدل مرکزی

این مدل از سازه های کراس فیت علیرغم اینکه نسبتا فضای بیشتری از محیط سالن رو به خود اختصاص می‌دهد اما استفاده چند جانبه از اطراف مختلف سازه از مزیت های این سبک از نوع سازه میباشد و آیتم های تمرینی مختلفی در جهات مختلف از سازه می‌تواند اجرا و مورد استفاده قرار گیرد که در ابعاد مختلف قابل طراحی و تولید است.

سازه های کراسفیت باشگاهی مدل ترکیبی

باتوجه به اینکه بخشی از سازه های ترکیبی اتصال به دیوار و بخشی دیگه در چهارچوب سازه مرکزی اجرا می‌شود مزیت استحکام فوق العاده در اتصالات و اجرا همزمان حرکات تمرینی مختلف رو باهم دارد ، ضمن اینکه در طراحی سازه و نحوه قرارگیری خاص در سالن نیز جذابیت منحصربه خود را دارد و در ابعاد مختلف برای زیبا سازی فضای باشگاهی می‌تواند طراحی و تولید شود.

در مورد سازه های کراسفیت باشگاهی سوالی دارید؟

کارشناسان آرنا اسپورت، آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.